Aktualności

25.09.2018, Kacper "Aharo" Czapiewski

Historyczne zmiany w PUBG

Wielkimi krokami zbliża się aktualizacja do Playerunknown's Battlegrounds opatrzona numerkiem 22, chwilę temu PUBG Corp. ogłosiło testy tej łatki i każdy może przetestować ją na PUBG Test Server.


Jedną z ważniejszych (i najbardziej oczekiwanych) zmian będzie wprowadzenie systemu rankingowego. W momencie wprowadzenia patcha dostępne będzie 8 rang przyznawanych na podstawie otrzymywanych po meczu punktach rankingowych. Żeby otrzymać rangę będzie trzeba rozegrać 10 potyczek. Powyżej znajdziecie pełną rozpiskę rang oraz liczbę punktów, które uprawniają do wybranych.

Kolejna dość istotna zmiana to dodanie tzw. Trade Up System - dzięki temu będziemy mogli wymienić 10 skinów o gorszej wartości na jeden o poziom wyższy, przy dopłacie odpowiedniej sumy BP.

Do tej pory, żeby szybko wyleczyć się w trakcie walki musieliśmy sięgać palcami do klawisza "0" (domyślnie), dzięki kolejnej poprawce ten problem zniknie na stałe. Otrzymamy teraz do dyspozycji panel szybkiego dostępu do wszelkich form leczenia, który znajdziemy pod klawiszem "~" oraz do wszystkich rodzajów granatów pod przyciskiem "G". Jak dla mnie to bardzo ważna zmiana i poprawi dynamikę rozgrywki w trakcie samej walki.

Udało mi się chwilę pograć na najnowszej aktualizacji i poza znaczącymi poprawkami - jak wspomniałem powyżej - twórcom udało się usunąć kolejne ilości bugów, poprawić problemy w kodzie oraz usprawnić optymalizację dzięki czemu sama gra jest znacznie przyjemniejsza. Sama aktualizacja ma trafić do głównej gry w okolicach połowy października.

Chcesz więcej?
Zostaw lajka!